Jaký byl náš rok 2019?


V průběhu října se konal Den podnikatelů ČR, kde jsme se dozvěděli výsledky soutěže Equa bank Rodinná firma roku. Celkově jsme se umístili na 2. místě podle odborné poroty a v hlasování veřejnosti jsme získali krásné 3. místo! Díky tomu o nás vyšel článek na portálu Business Info.cz, ve kterém se například dozvíte, co vedlo pana Peška k založení vlastní firmy a s jakými překážkami se musel potýkat. Přečíst si ho můžete na www.businessinfo.cz.
 
Dále jsme získali ocenění Vodafone Firma roku Plzeňského kraje 2019, a měli tak možnost zúčastnit se slavnostního galavečera v pražském Žofíně k příležitosti vyhlašování výsledků celorepublikového kola. Po vyhlášení plzeňského kola jsme měli čest se setkat s náměstkem hejtmana Plzeňského kraje, p. Grünerem, a zúčastnili jsme se mimořádného přijetí rodinných firem u místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu, p. docentem Havlíčkem. Články, které vyšli v souvislosti s touto soutěží naleznete na www.bic.cz a www.firmaroku.cz. Všimla si nás i televize ZAK TV, kam si pozvali pana Peška na rozhovor do pořadu Studio Z:
 
 
Umístili jsme se také v prestižním žebříčků Českých 100 Nejlepších 2019 a je nám ctí stát tak po boku velikánů z řad českých firem. Předávání diplomů proběhlo na konci listopadu ve Španělském sále na Pražském hradě a příjemným bonusem pro nás bylo neplánované velmi vřelé setkání s paní Eliškou Haškovou-Coolidge, bývalou ředitelkou Kanceláře prezidentských zpráv a zvláštní asistentkou pěti amerických prezidentů v Bílém domě.
Podívejte se na video, které bylo vytvořeno jako rekapitulace roku a poděkování pro naše zaměstnance.
 
 
Za všechny tyto okamžiky a příležitosti jsme moc vděční a chtěli bychom poděkovat všem kolegům, kteří se na nich s námi podíleli, a také veřejnosti, obchodním partnerům i všem ostatním, kteří nás podporují. Těšíme se na společný rok 2020!
PEŠEK Machinery s.r.o. | PM PEŠEK

PEŠEK Machinery s.r.o.